RN73H2ETTD2842A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2842A10
JLCPCB Part #
C4026714
Description
250mW 28.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS