SG73P2ATTD2431D
MFR.Part #
SG73P2ATTD2431D
JLCPCB Part #
C4253410
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS