RK73G2ATTD4642D
MFR.Part #
RK73G2ATTD4642D
JLCPCB Part #
C6181996
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS