RN73H2ETTD2840A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2840A25
JLCPCB Part #
C4360585
Description
250mW 284Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS