WK73R3ATTE433J
MFR.Part #
WK73R3ATTE433J
JLCPCB Part #
C4059713
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS