RN73H2ETTD2840F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2840F25
JLCPCB Part #
C4069338
Description
-55℃~+155℃ 250mW 284Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS