RN73H2ETTD2640A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2640A25
JLCPCB Part #
C4240951
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS