RN73H2ETTD2703D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2703D25
JLCPCB Part #
C3912282
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS