RN73H2ETTD3010D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3010D50
JLCPCB Part #
C3940876
Description
250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS