RN73H2ETTD2702D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2702D25
JLCPCB Part #
C4009892
Description
250mW 27kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS