RN73H2ETTD2583C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2583C50
JLCPCB Part #
C4331138
Description
250mW 258kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS