HV731JTTD2702F
MFR.Part #
HV731JTTD2702F
JLCPCB Part #
C4081009
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS