RN73H2BTTD2583C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2583C50
JLCPCB Part #
C2557277
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS