RK73B2ARTTD435G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD435G
JLCPCB Part #
C2596080
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS