RN73H2ETTD2582C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2582C10
JLCPCB Part #
C3979361
Description
-55℃~+155℃ 25.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS