HV73V1JTTD474J
MFR.Part #
HV73V1JTTD474J
JLCPCB Part #
C4347206
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS