SG73P1JTTD6813F
MFR.Part #
SG73P1JTTD6813F
JLCPCB Part #
C4329218
Description
-55℃~+155℃ 333mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS