RN73H2ETTD2580C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2580C10
JLCPCB Part #
C4227895
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS