RN73H1JTTD1142D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1142D100
JLCPCB Part #
C4327743
Description
100mW 11.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS