RN73H2ETTD2552F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2552F25
JLCPCB Part #
C4137032
Description
25.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS