RN73H2ETTD2553F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2553F25
JLCPCB Part #
C3938948
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS