RK73B1ETTP115G
MFR.Part #
RK73B1ETTP115G
JLCPCB Part #
C2575638
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS