RMC1/4K7152FTE
MFR.Part #
RMC1/4K7152FTE
JLCPCB Part #
C5876658
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS