RN73H2ETTD24R9C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD24R9C25
JLCPCB Part #
C4263591
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS