RN731JTTD4481D100
MFR.Part #
RN731JTTD4481D100
JLCPCB Part #
C4270073
Description
-55℃~+155℃ 4.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS