RN73R2ETTD24R9C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD24R9C25
JLCPCB Part #
C2609819
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS