RN73H2ETTD5623B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5623B50
JLCPCB Part #
C4186684
Description
250mW 562kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS