SR1210KR-072R2L
MFR.Part #
SR1210KR-072R2L
JLCPCB Part #
C7016784
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS