RN73R2BTTD84R5B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD84R5B10
JLCPCB Part #
C2571086
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS