RN73H2ETTD2031F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2031F10
JLCPCB Part #
C4276077
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS