RN731JTTD2643F50
MFR.Part #
RN731JTTD2643F50
JLCPCB Part #
C4158258
Description
-55℃~+155℃ 264kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS