RK73G1ERTTP6200D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP6200D
JLCPCB Part #
C6181283
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS