RN73H2ETTD1892D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1892D25
JLCPCB Part #
C4129157
Description
-55℃~+155℃ 18.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS