RN73R2ETTD13R7F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD13R7F100
JLCPCB Part #
C2605035
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS