RN73H2ETTD1892C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1892C25
JLCPCB Part #
C4100020
Description
-55℃~+155℃ 18.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS