RN73R2ETTD1522C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1522C50
JLCPCB Part #
C2608536
Description
-55℃~+155℃ 15.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS