RN73H2ETTD1760D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1760D100
JLCPCB Part #
C4076723
Description
176Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS