RN73H2ETTD9762C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9762C50
JLCPCB Part #
C3963883
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS