SG73G2BTTD5230D
MFR.Part #
SG73G2BTTD5230D
JLCPCB Part #
C7077106
Description
-55℃~+155℃ 500mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS