RN73H2ETTD1521F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1521F10
JLCPCB Part #
C4181553
Description
1.52kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS