HV732ATTD3604F
MFR.Part #
HV732ATTD3604F
JLCPCB Part #
C4136961
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS