RK73G1JTTD86R6D
MFR.Part #
RK73G1JTTD86R6D
JLCPCB Part #
C4307489
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS