RN73H2ETTD1432B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1432B50
JLCPCB Part #
C4083054
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS