SG73S1JTTD31R6D
MFR.Part #
SG73S1JTTD31R6D
JLCPCB Part #
C4074141
Description
-55℃~+155℃ 200mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS