RN73H2ETTD2610B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2610B50
JLCPCB Part #
C4177922
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS