RN731ETTP1801D50
MFR.Part #
RN731ETTP1801D50
JLCPCB Part #
C4088845
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS