SG73S2E1RTTD3302D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3302D
JLCPCB Part #
C5916412
Description
-55℃~+155℃ 1W 33kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS