RN73H2ETTD1351A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1351A10
JLCPCB Part #
C4078011
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS