RN731JTTD1210C25
MFR.Part #
RN731JTTD1210C25
JLCPCB Part #
C4119894
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS