RN73H2ETTD1293A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1293A25
JLCPCB Part #
C4234529
Description
129kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS